| Catalion a întrebat:

V-ar placea sa se puna si categoria Filme printre categoriile celelalte? Am observat ca exista categoria Muzica, asa ca de ce nu ar exista si categoria Filme... Oricum, am aflat de la administratorul acestui site, cand i-am spus printr-un mesaj privat despre aceasta categorie, ca daca se strang 55 de raspunsuri pozitive, o sa adauge si categoria Filme. Daca se vor strange 55 de raspunsuri pozitive, eu o sa-i trimit adresa cu acesta intrebare ca sa vada rezultatele.

87 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sunt PRO

NOname
| NOname a răspuns:

Cum am mai spus, sunt PRO.
Insa daca nu se va putea face o categorie total separata, atunci propun, ca macar categoria "Muzica" sa fie transformata in categoria "Muzica/Filme/Carti". Decat nimic, macar asa.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

De acord pentru categoria filme ca mi s-a acrit de fanii telenovelelor care vor sa stie, la "Educatie si Cultura Generala", daca nu stiu cine ramane cu nu stiu cine si in care episod.

| Bacemi a răspuns:

O initiativa foarte buna. Sunt de acord. Suna foarte bine. Chiar ar fi nevoie. Si cred ca ar trebui una si pentru carti. Ca tot vad ca sunt destui pasionati de carti. Eventual sa se numeasca noua rubrica Filme si carti. Ce parere aveti?

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

De acord

| Libelle a răspuns:

De-acord!

| Elena1234456 a răspuns:

PRO! Sunt 100% de acord, este chiar necesar.

mariana
| mariana a răspuns:

Sunt de acord cu aceasta propunere, cred ca este binevenita. Sper ca Administratorii site-ului sa tina seama de aceasta propunere.

| Emena a răspuns:

O idee geniala!

| pwp a răspuns:

Sunt de acord

| SweetCandy a răspuns:

DA:X ar fi o idee foarte bunawinking

Succes in ceea ce ti-ai propus:X Chiar este nevoie de ordine aici pe sitebig grin

| JeSa a răspuns:

TPU Player,
Pro si eu/de acord!

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Super. Eu as aproba si la 54 de raspunsuri jumate!

| marrr a răspuns:

De acord1

| JustMe a răspuns:

Si eu sunt de acord

| Catalion explică:

S-au strans cele 55 de raspunsuri pozitive si am trimis aceasta intrebare cu rezultatele ei adminului acestui site. Sper ca totul nu a fost in zadar.

| Catalion explică:

S-a adaugat categoria Filme! Va multumesc pentru raspunsuri.

| Alexandru a răspuns:

De acord. Sa existe o selectie mai riguroasa ca s-au cam alterat rubricile de tampenii...

| deeitza a răspuns:

Prooo

| AndutzaAndu a răspuns:

Sunt de acord, sper să fie se strângă 55 de răspunsuri pozitive ca să se adauge şi categoria "Filme".

| Klara a răspuns:

Mai ar trebui, pe langa categoria "Filme", sa facem si categoria "Miley Cyrus", "Justin Bieber", "Doritorii de fundita", "2012", "Intrebari pentru Brigaela", "Intrebari pentru Raluca", etc.

Oricum, sunt de acord cu deschiderea oricarei categorii cu intrebari...interesante chatterbox

| tania77 a răspuns:

De acord.Bafta in a strange cele 55 de raspunsuri pozitive!

| Ada... a răspuns:

Sunt de acordwinking.

| allleeeee a răspuns:

Si eu sunt de acord.

| georginika a răspuns:

Sunt de acord happy

| Anelise_2071 a răspuns:

De acord

Răspuns utilizator avertizat
| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Aveti votul meu :X felicitari TPU Player pentr idee
http://www.tpu.ro/......elalte-am/