| xByte a întrebat:

V-ar placea sa traiti intr-un anime/serial/film? Daca da, atunci in ce anime/serial/film?

5 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Nu
viata e cel mai bun film

| gemeni6226 a răspuns:

Da mi-ar placea sa traiesc in serialul Sex and the City si sa arat asa de superb ca una din cele patru dar as prefera sa fiu scriitoarea.

| deeeaqq a răspuns:

TVD

| BlackRose03 a răspuns:

Mi-ar placea sa traiesc intr-un anime.Nu m-ar interesa care, doar sa fie anime! Daca as alege ar fi Kaichou wa Maid-sama!

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

As vrea sa traiesc in Harry Potter, LotR-The Hobbit, Doctor Who, Twilight, Dr. Strange.