| kyjonopsy a întrebat:

V-ati imprieteni pe facebook cu cineva intalnit pe omegle sau pe un site de genul si care sta departe de voi?

11 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Acum recent nu, dar acum ceva timp da.

| KamaSutra a răspuns:

Nu pe facebook, n-am facebook

| kyjonopsy explică (pentru KamaSutra):

Nici nu aveam.Il stersesem acum ceva timp. Detest facebook-ul.

| PedoBarbie a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am facebook nici omegle. Nu cred că aș putea să mă împrietenesc cu cineva online.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Omegle nu intru, dar am destui prieteni întâlniți pe diferite alte site-uri.
Deci da.

| BlitzLikeXd a răspuns:

Nu cu asa multi.pe facebook nu prea mai adaug. imi fac si curatenie.

| Ayakawelwel a răspuns:

Nu le dau la cei necunoscuti.

Răspuns utilizator avertizat