| roxystomp a întrebat:

V-ati simtit vreodata ca ultimul om de pe planeta? Din ce cauza? Si cum ati reusit sa treceti peste?(Detaliat va rog)

5 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Cu atât de mulţi idioţi în jurul meu, chiar n-am cum să mă simt ca ultimul om. Chair dacă m-aş strădui, tot nu pot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu m-am simtit chiar ca ultimul om de pe planeta. Am avut si eu zile mai proaste, dar am trecut peste. Nu trebuie sa faci ceva anume, ca sa treci peste. Timpul le rezolva pe toate. Nu te mai gandi la probleme, sau la lucrurile care te fac sa te simti asa. Asculta niste muzica, uita-te la un film, sau citeste o carte.

| ๖ClaSSic a răspuns:

Eu sincer nu am simtit sentimentul asta- am o prietena langa mine care ma ajuta mereu big grin

| iron2man a răspuns:

Nu chiar asa grav.
Dar am avcut o perioada cand mi se parea ca se uita toate fetele urat la mine pentru ca aveam cosuri. Si tot amanam sa ma duc la doctor, ma dadeam cu de toate ce auzeam de la colegi. Atunci am fost destul de cazut orice incercam sa fac, ma uitam in toate oglinzzile.
Mi-a trecut cand m-am dus fortat la doctor si mi-a dat tratament si au disparut cosurile. Atunci am fost chiar fericit si am recapatat increderea.

| paulpojoga a răspuns:

Am avut o perioada in care ma simteam asa si pur si simplu am tratat-o cu ignoranta adica ma purtam normal ma distram, nu trebuie sa te lasi ca daca te lasi asa de usor mai tarziu ce vei face cand ei avea griji si mai mari.