| anonim_4396 a întrebat:

V-ati uitat vreo data in oglinda cu ochii inchisi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In propria oglinda a sufletului meu. da ma uit de cate ori plec de acasa si ies printre oameni.

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pai...thinking Cum ma uit la ea daca am ochii inchisi?laughingUnde e logica?laughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cu ochii onchisi?straight faceNu.Niciodatawinking
Fiecare e frumos in felul lui.big grin

| lia a răspuns:

Ai grija sa nu faci experimentul asta cu oglinda retrovizoare, in timp ce conduci, pentru ca s-ar putea sa sa simti ceea ce nu vezi. tongue

| carminaburana43 a răspuns:

Nu m-i s-a parut logic sa merg la oglinda si sa tin ochii inchisi... m-am acceptat asa cum sunt.Chiar daca in tinerete am avut nemultumiri legate de aspectul fetei...in prezent ma intere doar daca inainte sa plec undeva este totul ok.Nu m-i se pare logic sa stau in fata oglinzii si sa inchid ochii. Daca vreau sa visez sau meditez o fac altundeva.

| sorin a răspuns:

Nu imi este rusine de mine asa ca ma privesc in oglinda cu ochii deschisi

| Chocolate a răspuns:

Da

| kitty_8919 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmmm ciudat... te uiti in oglinda cu ochii inchisi de frica sa nu se sparga?