| ioanacristina666 a întrebat:

V-ati urmat visele? Aveti regrete ca (nu) le-ati urmat?

Răspuns Câştigător
| Hitler666MD a răspuns:

Imi urmez visele si am de gand sa le urmez pana la urma oricum se vor implini.

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Deabia acum am inceput sa imi urmez visele...am destule regrete.din pacate.dar am si vise.Pot zice ca visul ma tine in viata.Da gust si culoare vietii mele.

| RareşTPUro a răspuns:

Multe dintre vise, mie mi s-au intamplat. Deci nu am regrete. Plus ca sunt bine asa cum sunt happy

| Suck a răspuns:

Un singur vis am si inca incerc sa-l implinesc, nu regret nimic pentru ca am facut ce am stiut si cum am stiut, nu am fost influentat de nimeni.

| ciribist a răspuns:

Nu am niciun regret, totul e bine si chiar daca nu era, au fost alegerile mele asa ca incercam sa vad partea buna sau sa rezolv.

| EdyakaSmoke a răspuns:

Am avut vise care nu le-am urmat insa acum, ce este in prezent vreau sa urmez! Si nu regret nimic!