| anonim_4396 a întrebat:

Va bucurati ca vine iarna? Va place zapada? Va vine sa credeti ca vine anul 2012?

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

"Va bucurati ca vine iarna?"
Da, şi încă mult

"Va place zapada?"
Mai întrebi? Cui nu-i place?

"Va vine sa credeti ca vine anul 2012?"
Da -_-
Timpul trece aşa repede day dreaming
Tu?

Pa, pa!

| wolder a răspuns (pentru blueangel99):

Mmda ma bucur!
mie, nu-mi place deloc zapada
asa e, timpul trece repede papa!

3 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Imi place iarna f mult.Da normal ca imi place zapada, adica cui nu ii place big grin.Si timpul a trecut f repede parca acum 2 zile eram cu familia la masa de Craciunhappy

| Letitsnow a răspuns:

Iarna este anotimpul meu preferat.Nu ca ma bucur ca vine zapada...zapada ma incanta! Si chiar nu-mi vine sa cred ca vine anul 2012.Nu pot sa cred...ca trec anii atat de repede.