| anonim_4396 a întrebat:

Va este dor de copilarie?(stiu, e cam stupida intrebarea, dar mna)

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mi-e dor de cum eram inaintehappy
Dar nici cum sunt acum, nu regret
Problema e ce voi deveniithinking

| Bacemi a răspuns:

De copilaria pe care nu am avut-o? Poate.

| positivity a răspuns:

Buna.

Mie nu prea imi este dor de copilarie, pentru ca imi traiesc copilarialove struck

Pa, pa.

| Psihiatra a răspuns:

Putin. mi`e dor sa nu mai am griji referitor la note.sa ma joc pana seara tarziu si s`o aud pe mama:Bianca, hai in casa ca e tarziu! La care eu:Mai stau 5 minute(1 ora tongue )Nu e stupida intrebarea, e fireasca happy

| Диана a răspuns:

Mi-e dor de clasa întâi când nu trebuia să învăţ pentru examene stupide.