| daddy a întrebat:

Va mai aduceti aminte de desenele animate ale copilariei? Astept sa vad cine mai cunoaste desene clasice ( de moda veche ) carora le-a placut...
http://www.youtube.com/watch?v=NGGGbPDssQ4

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu stiu care sunt de moda veche.si nici cati ani ai tu, insa atunci cand eram eu mica erau niste desene animate ft frumoase care acum nu mai sunt :Mica sirena, Printesa Sissi, Printesa Tenko, Viata cu Louie, Peter Pan etc.happy

| Barajag a răspuns:

Da imi aduc aminte si chiar as mai vrea sa mai vad, ratoiul Donald, Tom si Jerry, Bugs Bunny, ciocanitoarea udy, eeee, eeee ehheheeeelaughingetc.

| hândel a răspuns:

Http://youtube.com/watch?v=OHj7VDd8lw0
http://www.youtube.com/watch?v=keNpZG4xxgA
Sunt multe si, nu-mi amintesc denumirea lor. Erau unele cu balauri, roboti spatiali,... Ma uitam si la Looney Tunes, Popeye, clasicul Tom & Jerry... si multe altele.

| alexdop21 a răspuns:

Biker mice from mars (motomartieni), ooohhh da, the tick, tom&jerry, multe multe multe

| daddy explică:

Va multumesc pentru link-uri intr-adevar sunt foarte multe bine ca nu le-am uitat
pe mine ma i-a cu nostalgie cand le vizionez dupa atatia ani happy

| Lumy a răspuns:

Mica sirena, Printesa Sissi, Printesa Tenko, Viata cu Louie, Peter Pan, Tom&Jerry, Bugs Bunny, ratoiul Donald, Popeyebig grin

| ammodytes a răspuns:

Eu imi amintesc de desenele cu Mihaela, Gopo, Lolek si Bolek, Miaunel si Balanel si desenele animate pe care le vedeam la cinema cand ne duceau de la gradinita(tin minte ca erau cu ceva albinute, dar nu-mi amintesc numele)...si mai tarziu am prins Sandy Bell, Testoasele Ninja, Captain Planet, iar apoi am a aparut si la noi televiziunea prin cablu cu diverse programe de desene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu radeti de desenele animate pe care le vedeam eu cand eram mica, vai de zilele noastre, erau in alb-negru, 10 minute pe zi, iar dumineca ceva mai mult, parca jumatate de ora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tenko pokemon jetons

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu imi amintesc De desene Dupa Aplus Cu Fara Batai, Sex, Erau Frumos cu yyh, kaleido star, InuYasha, Kiddy Grade, Mew mew Si gallery fake Si mai tarziu am prins Desene de la Hanna-babera, Gen Clue club, CB BEARS, in ani 90 Unele Desene vechi Gen jabberjaw, Salior moon, Jetsons, Wakie Races, AutoCats, Si Ova-uri in ani 2000 toate desene pe aplus ma uitam la slayers, gallery fake si alte desene vechi