| valy31 a întrebat:

Va mai uitati la desene, cartoons, anime?
Daca da care va plac? Care au fost preferatele voastre?

Răspuns Câştigător
| mhg a răspuns:

Acum : Family Guy, South Park (fuckin genius)

Desenele copilăriei : Life with Louie, Copiii de la 402.

5 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Da,ma uitam la anime-uri acum 3 ani, insa nu ma mai uit decat cateodata.Si mi-a placut Slayers,Yu Yu Haskusho,Sailor Moon. Dragon Ball Z,Spiral,Honey,Kiddy Grade,Paradise Kiss,Naruto, Bleach, si multe altele ^_^

| Tiby a răspuns:

Da!
Am 12 ani... peste o luna insa fac 13 big grin
Imi plac urmatoarele: Kick Butowski! big grin, Casa Foster, Ben 10 si echipa extraterestra, Actiune drama totala, Tinerii Titani, Phineas si Ferb si... nu prea imi mai amintesc. dar cred ca sunt ceva.
Imi e dor de Viata cu Louie, Johny Bravo, Copii de la 402. :-s

| VlyCas a răspuns:

Animeuri :vampire knhight, inuyasha, paradise kiss (+18), trigun
, full metal alchimist, kaleido stage
etc big grin

| Andreyuyu a răspuns:

Da am vazut toti le plac animeurile si mie la fel : Inuyasha, Kiddy grade,Kaleido star, Rosario+Vampire, They are my noble masters, Naruto, Full metal panic si fumoffu la asta mori de ras la fumoffu, Slayers mai e unu bun si... mai am o groaza da nu le enumar sunt frumoase si cand ma gandesc la prima data cand ma uitam la ele ma face sa ma intorc inapoi daca as putea. funditawinking

| Seby_9945 a răspuns:

Da. Preferatele mele sunt de pe Cartoon Network : Ben Ten Alien Force, Xiaolin, Generator X, Batman, Johny Test, Hero 108, Insula Dramei Totale, Chowder, Aventurile Lui Flapjack, Clanul Nebunaticilor De Alaturi, Ed, Edd, Eddy, Titanii, Casa Lui Foster Pentru Prieteni Imaginari, Tom & Jerry.
De pe Disney Channel: Phineas & Pherb, Viata In Acvariu, Hannah Montanna (nu comenta ca sunt baiat),... Nu mai stiu... nu mi le amintesc pe moment dar sunt muuulte. Cel putin mie imi plac.