| andragrigoras2000 a întrebat:

Salut,TPU.Va uitati la filme de pe acasa.Care sunt preferatele voastre si de ce? Mie imi plac aproape toate,dar in special Emperatriz si Lara, ba chiar si Legaturi riscante. Voua?

7 răspunsuri:
| HurremSultan a răspuns:

Buna. Emepratriz dar pacat ca s-a terminat, Refugiul, Legaturi Riscante [dar mai putin].In numele iubirii.Iar acum vreau sa ma uit la Abisul Pasiunii incepe azi la oara 20:30.Mi-a placut Triumful Dragostei, Eva Luna, Teresa, Iubire cu chip rebel.Aaa mai imi place Cameleonii care incepe la 14:30 si Fructul Oprit.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telenovela mea preferata a fost si inca mai este ''Emperatriz''.Nu o voi uita niciodata.
Ma uitam (din cand in cand) si la In numele iubirii,Dragoste la indigo,Legaturi riscante, Refugiul, Abisul pasiunii.
In prezent, ma uit la Rosa Diamante si uneori la Teresa, Stapana, Patimile inimii.

| Roberta74 a răspuns:

Preferatul meu este Emperatriz si mai este unul, dar nu am tinut minte numele, este mai nou si incepe pe la ora 19.00 si ceva. Ai vazu episodul din Emperatriz in care Justo del Real a murit, l-a ingropat de viu Benito, dar Emanuel era la capul rautatilor.

| andragrigoras2000 explică (pentru Roberta74):

Da,am vazut acel episod.Ma uit in fiecare seara.Nu pierd nici macar unul! Si preferatul meu e eMPERATRIZ.fILMUL CARE INCEPE LA 19:30 SE NUMESTE,, Refugiul''

| SenpaiNone a răspuns:

Teressa happy Mia placut happy

| DoarEaUnVisInterzis a răspuns:

La Cameleones ma mai uit din cand in cand il da la 14:30. Empeatriz si cam atat. Mai mult urmaresc seriale pe internet.

| ramonikutza78 a răspuns:

Mie imi place Emperatriz si in numele iubiri