| Alex a întrebat:

Va pare rau pentru Adrian Paunescu? Imi pare rau ca a murit. Condoleante!
http://en.wikipedia.org/wiki/Adrian_P%C4%83unescu
http://ro.wikipedia.org/wiki/Adrian_P%C4%83unescu

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bineinteles!
Mare Om a fost! Sa se odihneasca in pace!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Imi plac grozav poeziile lui.Si cele puse pe muzica folk a anilor 80 sunt frumoase si sensibile! O sa ne mandrim in viitor ca am fost contemporani cu el! In ziua de azi trebuie sa mori ca sa te aprecieze lumea! Odihna vesnica in pace!

| Nicoleta a răspuns:

Da, dar pacat ca la televizor este amintit doar dupa ce a murit.Asta nu se intampla numai la el, ci in general.
Ma uitam la televzor la niste filmulete de acum aproximativ 10 ani, cand recita poezii pe scena, iar lumea il aplauda.Ma intreb daca astazi, intr-o lume in care publicul vrea doar scandaluri si diststractie, s-ar intampla la fel ca atunci.
Condoleante!

| Stelistul a răspuns:

Mai are sa il ia Dumnezeu si pe Piersic si suntem o tara NULA Vedetele de acum sunt de 2 bani...Adela Popescu, Ioan Isaiu etc etc etc...

| Anisoaraa a răspuns:

Pff.Viata asta.azi esti, maine nu mai esti sigh
Odihneasca-se in pacesad