| monicaaa17 a întrebat:

Va plac fetele mai slăbuțe? Adica nici plate, dar nu cu forme exagerate.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie nu imi place nimic

| Drimmero a răspuns:

Nu exagerat de slabe, sa fie potrivite. Un 55 de kg ar fi perfect la 1, 65 sa zicem. Sa aiba si ceva forme pe acolo, nu neaparat sa fie tunate, sa fie decente

| Dalmore a răspuns:

Pui și tu niște întrebări, măi fată... Nu, toată lumea iubește grasele. Cu cât atârnă mai multe, cu atât mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa, cu cat e slabuta și minioana, cu atât îmi vine să dau mai tare in ea. S-o simta.

Răspuns utilizator avertizat
| ILoveCringe4427 a răspuns:

Da, nu prefer fetele mari sau voluminoase.

Daca au un BMI potrivit dar sunt mai skinny sunt perfecte pentru mine.