| pufarinaeu a întrebat:

intrebarea este pentru baieti deci:ce va plac mai mult fetele slabute sau cele putin mai plinute, cu forme?happy

20 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Degeaba are fund si sani, daca are o fata de desfacator de bere...

| unknownn a răspuns:

A 3-a categorie.
De ce o dai dintr-o extrema in cealalta?

| pufarinaeu explică (pentru unknownn):

Si a 3 a categorie care ar fi? Si de unde ti se pare ca o dau dintr-o extrema in alta?

| raluk27 a răspuns (pentru pufarinaeu):

A treia categorie inseamna: slaba, dar nu schelet ambulant, cu forme, dar nu cat o vaca. Deci "buna". Am I right, boys?big grin

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

Corect! big grin

| omulvesel a răspuns:

Plinute cu fomerbig grin

| Liviucu a răspuns:

Cele perfecte, deci din a doua categorie. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu forme. nu vreau sa simt toate oasele cand pun mana pe ea si daca o iau putin mai tare sa nu-mi fie frica sa o "rup"

Răspuns utilizator avertizat
| doxatuVexxatu a răspuns:

Ma plinute ..cu forme :X

| Dariuspeerta a răspuns:

Cele cu forme sunt de preferat.

| baimalasi a răspuns:

Medii 55 kg 1.65 h

| boghyy a răspuns:

Dejeaba daca nu au minte.

| EveliñCodruTz1996 a răspuns:

E o vorba... Degeaba are fatada daca nu are sustinere big grin Eu prefer putin apetisante laughing

| vfdvdfsvdfvdsvd a răspuns:

Cu forme

| RauuuuL a răspuns:

Depinde de ce/cum gandeste fata aceea si de cum stie sa se faca placuta de baiat

| n0name2013 a răspuns:

Cele potrivite

| Dxu a răspuns:

O fata buna pentru sex este aceea care nu este nici grasa dar nici schiloada sa fie cum spun baieti"buna"

| skyrim a răspuns:

Iti dau un exemplu : fa diferenta dintre un fotomodel si o grasa de nu stiu cate kile; daca ai fi baiat ce ai alege? (pe mine personal ma incita cele cu forme )