| Deeza a întrebat:

Va place ca trece iarna? Mie nuuusad Preferati mai mult vara?

17 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi plac mult ambele anotimpuri. Nu as suporta sa ma bucur doar de unu. Sunt bucuros ca am avut parte de o iarna in adevaratul sens si acum abia astept sa ma bucur si de celelalte anotimpuri.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Consider ca fiecare anotimp are frumusetile lui si trebuie sa ne bucuram de acest lucru.

| OanaG a răspuns:

Pff sa treaca, m`am saturat sa ma imbrac gros.sa vina varaaaa \:d/

| nobody_9468 a răspuns:

Jos textilaaaaaa!laughing

imi place vara:fuste, tricouri, baieti, vacanta, mare, soare, plaja!laughing)

baftabig grin, oricum nu te paraseste atat de curand iarnawinkingte vei bucura de ea inca o luna?big grin

| dyddyyyx18 a răspuns:

Da, si iarna are partile ei frumoase (ziua mea, cadouri, craciun), dar cu toate astea prefer vara, pentru ca e vakantsa :X

| DianaLostInDreams a răspuns:

Nu'mi place iarna, vreau varacrying.

| Mina a răspuns:

Vreau sa vina vara! Nu imi place sa imi fie frig, sa port atatea haine, de abia pot sa ma misc in ele. Si vara se pot face mai multe lucruri. Uite, mie mi-e dor sa fac o plimbarea seara. Am incercat si acum. si nu stiam cum sa ajung mai repede in cada cu apa fierbinte sa "scot frigul din mine" laughing.

| ÅñdRa a răspuns:

La mine inca nu trececrying((aseara a nins si iar este zapada marecrying
de abia astept sa vina vara:X caldurica, soare,:X

| hugo a răspuns:

Da ma bucur "ca trece"(ca parca nu mai trece" aceasta iarna, prefer vara...baschet,mare,strand, etc...

| pepenerosu a răspuns:

Vara vara vara!:Xlaughing. vara nu se compara cu iarnawhistling. Desi sunt nascuta iarnalaughing. Cand e toamna abia o astept. Acum abia astept sa treaca blushing

| arn64 a răspuns:

Iarna imi place mai putin stii de ce (firg mai multe haine pun pe mine, vacanta mai scurta). Are si ea partile ei frumoase (anul Nou, Craciun) si da, vara imi place mai mult ca toata vara VACANTA! Si pe 3 iulie e ziua mea de nastere happy

| Denysuk_3788 a răspuns:

Mie imi cam place ca trece iarna.Inainte,cand a inceput scoala prin septembrie, abia asteptam sa vina iarna sa fie zapada ca nu mai fusese de muuulti ani.Acum deja e prea frig si trebuie sa ma duc la scoala cu 100 de bluze si 4 geci de parca as fi eschimos.Vara te poti plimba pana la 4 dimineata pentru ca pe la 10 se intuneca si la 4-5 dimineata deja e lumina.Si vara mai iesi cu rolele cu bicicleta si ne imbracam mai lejer.Si inca ceva important! Vacaaaantaaaaaa! Dar mai am de asteptat inca 4-5 luni pana la vacanta...sad

| emy_8408 a răspuns:

Da, abia astept sa treaca iarna, a fost prea frig anul acesta.

| denisa20 a răspuns:

Mie imi place iarna, dar nu cum e acum afara(a nins o saptamana si acum ploua).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bucur ca trece iarna mi-a fost prea frig, la scoala am inghetat, de abia ma pot misca cu atatea haine pe mine. e tare incomod...astept sa vina vara ca esti mai lejer big grin

| freeman a răspuns:

Frigul de iarna aceasta a fost atrociant si vara care vine va fi cea mai calduroasa din istorie, cred ca la nivel de glob, datorita noua big grin Dar prefer vara.

| magicp a răspuns:

Doamne, sa vina o data vara ca nu mai suport laughing.
Cat mi-am dorit sa ninga si acum imi pare rau, parca nu se mai termina crying(