| Sabwy a întrebat:

Ce va place mai mult ...Vara sau Iarna? De ce?big grin.tongue

Răspuns Câştigător
| Deea_4962 a răspuns:

Mie imi place vara..pentru ca e mai cald, pentru ca e vacanta, sunt mai multe lucruri de facut...pe cand iarna e frig trebuie sa fii ff gros impracat si nu e comod delocbig grin
Tie care iti place?

25 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Iarnahappy...asa

nony
| nony a răspuns:

Are vreo relevanta pentru tine intrebarea?

nony
| nony a răspuns:

Care e @sabyna? relevanta.

| Silvia a răspuns:

Mie atunci cand e vara imi place iarna si atunci cand e iarna imi place varalaughing)
indecisa mai suntlaughing

| ViVi a răspuns:

Vara happy soare plaja apahee hee superlaughing tu ce alegi?

| ViVi a răspuns:

@sabyna ai dreptate e super vara baieti draguti dezbracati soare laughing piscina

| ViVi a răspuns:

@maya si eu sunt leu

| asya a răspuns:

Vara...pt ca vara nu-i ca iarna(cum spuse dragul nostru presedinte Basescu)!

| Cryssy a răspuns:

Vara...pentru ca imi place sa merg la piscina, sa ma bronzez..si...e mult mai frumos happy

| Sabwy explică:

@nony. da

| Sabwy explică:

@Ana. @Deea ...Vara .soare .plaja. mare. baieti draguti.love struck

| Sabwy explică:

@nony pe mine ma intereseaza opiniia prietenilor .mei.

| Sabwy explică:

Eu sunt fecioara love struck

| danutza a răspuns:

Fiecare anotimp are ceva anume...frumusetzile lui....deci nu pot sa aleg intre vara si iarna eventual intre toamna si iarna big grin

| danutza a răspuns:

Mvai ony da rau mai esti vrei relevantza aii laughing

| danutza a răspuns:

Nony*

| girlxx21 a răspuns:

Iarna evident :p

Răspuns utilizator avertizat
| . a răspuns:

Mie-mi place vara cand ninge si umblu pe strada in costum de iepurash si iarna cand sunt 43 de grade pentru ca-s dus cu pluta si am o rotita lipsa la bibilica.

| I'm just me a răspuns:

Mie imi plac ambele iarna ca e zapada si vara ca e caldbig grin

| rebelutza4u a răspuns:

Vara... ce intrebare stupida...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primavara happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci nu vrei si parerea mea?batting eyelashes

| Letytzy@ a răspuns:

Imi plac ambele anotimpuri.

| Radu_2840 a răspuns:

Iarna!