| Wergenh a întrebat:

Va place de Serghei Mizil? Păreri pro și contra?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mizil e imaginea a ceea ce televiziunile nu ar trebui să promoveze într-o societate educata

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Imi place genul ala de oameni. Fara ei nu prea merge spritzul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Da,este un om plin de viata! Are o personalitate bogata, mereu e în centrul atenției, a fost și actor, nu e fraier omul, mereu face show pe la televiziuni.
Apare pe Wikipedia deci exista laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are personalitate, dar e puțin cam cocalar, sau puțin mai mult, dar decât sa fi fraier mai bine asa.