| Sebastian_3723 a întrebat:

Va place filmul romanesc de epoca Aniela?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ai spus si tu: e de epoca...
Pe cine intereseaza in ziua de azi ce au facut aia de acum zeci de ani?
Cred ca era dupa-masa cand am dat intamplator pe acasa, si spre,, bucuria`` mea, am aruncat privirile cam un sfert de ora acolo. In acest timp am stat si m-am intrebat: Oare noi romanii, nu ne dam seama ca nu cunoastem succesul prin copierea americanilor si a celorlalti? Cate telenovele de epoca n-au fost difuzate...si se asteapta sa dea gata ratingul cu asta happy.

17 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

E frumos, dar nu sunt genu care sa-l urmareasca seara de seara (ma uit din cand in cand) cand ma plictisesc si n-am ce face!

Răspuns utilizator avertizat
| yoplait a răspuns:

Nu

| d33a a răspuns:

Nu

Răspuns utilizator avertizat
| sonia_3318 a răspuns:

Eu am vazut primele episoade dar de cand a fost violata Aniela a inceput sa ma enerveze sad

| Cryzy a răspuns:

Nu, deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori ma uit tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. nu il suport straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si este foarte frumos si joaca f bine toti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si este foarte bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un serial de epoca foarte interesant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt mandra de voi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, da, da, la inebunie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place la nebunie e filmul meu preferat din toate filmele ti-e nu-ti place aniela da sau nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place la nebunie e filmul meu preferat din toate filmele ti-e nu-ti place aniela da sau nu

| moniksexylady a răspuns:

Nu, e foarte urat.nu.l suport straight face