| Andr33 a întrebat:

Va place serialul ANIELA?
Ati urmarit primele episoade?
Daca da, cum vi s-a parut thinking
Credeti ca aceasta telenovela de epoca va avea un mare succes? Sau nu are sanse?

49 răspunsuri:
| BUBULINA a răspuns:

Nu ma uit la telenovele!

| Klara a răspuns:

straight face Distributia e de ****, scenariul prost scris...nu cred ca va avea atata succes cat alea cu State si Regina.rolling on the floor

| Sabwy a răspuns:

Mie nu mi-a palcut. sad

| paul0013 a răspuns:

Nu imi place....

| d33a a răspuns:

Am privit la inceput cam 10 episoade asa... dar nu l-am urmarit in continuare ca nu mi-a placut... ma enerveaza Polixenia... degeaba au laudat filmul asta atata ca nu face nici macar jumatate din ce-au zis ei oh go onbig grin...nu prea au reusit sa realizeze atmosfera de la anii 1800-1900... sad... Chiar nu-mi place.

| cutache a răspuns:

Nu am urmarit acest serial, nu cred ca merita, urmaresc cu mare placere Amy, Fiicele lui Mcleod si doar pentru actorii superbi si relaxare Tanar si nelinistit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am intentionat sa vad macar primul episod dar am uitat. Tie cum ti se pare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E suppppeeeerr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur, da, supe cool, f.multe sanse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Distributie mare, costume reusite....pacat de distributia in rolul principal, Adela Popescu joaca, mai bine zis NU joaca, mai bine se face orice altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da bhua e tare.tonguetonguetongue... nj daca va avea succes k no's calrvazatorlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dsa va avea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer este cel mai urat serial posibil.Si adela aia e penibila. a avut o scena in 1 episod in care canta si am crezut ca mi se sparge ecranul televizorului. Un sfat nu iti pierde timpul cu o asemenea porcarie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca o sa aiba succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place, Polixenia .este cea mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu i ce m am asteptat.cam slabut.il mai salta marii actori care interpreteaza. polixenia i totala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu m-am uitat la primul episod

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are mari sanse pentru a fi o tenelovela de vis.deja in sufletul meu este o tenelovela de milioane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are mari sanse pentru a fi o tenelovela de vis.deja in sufletul meu este o tenelovela de milioane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aniela nu va avea are un mare succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aniela, regina, inima de rrom sunt cele mai frumoase seriale din lume eu urmaresc aniela in fiecare seara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place serialul ANIELA.Cred ca va avea succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o telenovela faina :X mie imi placebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place mult, are foarte mult succes, mai ales ca e primul serial romanesc de epoca, am urmarit primele episoade

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred toate astea, dar tu?