| DaLittleUK a întrebat:

Va place sa cantati? Care este melodia voastra preferata?

Răspuns Câştigător
| Aleqa a răspuns:

Imi place sa cant. Nu am o melodie preferata, toate melodiile rock sunt preferatele mele, ma calmeaza total.

14 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Da,imi place.
Hurt-Christina Aguilera
*-*

| unknownn a răspuns:

Imi platse sa cant!

| oOSaritaOo a răspuns:

Mie îmi place Guess Who feat DeMoga-Tot mai sus, chiar dacă e veche, e faină :*

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Cirque du Soleil Alegria - Querer

Răspuns utilizator avertizat
| CupcakkeCaffe a răspuns:

Ador ca cant. Chiar m`am apucat din vara trecuta de chitara si ma calmeaza total, dar cant si vocal. Melodia mea preferata este mai recent aparuta, Rihanna-Diamonts.happy

| Addiinnaa a răspuns:

Îmi place să cânt love struck.
Melodia este :Shontelle- Impossible

| DaLittleUK explică (pentru Addiinnaa):

Si mie imi place melodia aia si o cant destul de bine! happy