| Fineness a întrebat:

Va place sa cititi?(romane, nu ziare sau reviste).

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, pentru că în majoritatea timpului citesc doar ce îmi place mie, romane în care mă identific cu personajele sau cu situaţiile în care au fost puse, sau pur si simplu mă fascinează cartea şi n-o mai pot lăsa din mână.

6 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Da, îmi place destul de tare. Mereu am fost o "cititoare".

| Neimportant a răspuns:

Citesc cât îmi permite timpul.

| mihaelabr a răspuns:

Desigur ca da happy
Incerc in permanenta sa imi dobor " recordul" de carti citite pe an.In timpul scolii citesc un roman ( de la 300 pag pana la 800) in aprox. 7-15 zile. Depinde si de timpul liber dar in special de cat de mult imi place cartea respectiva.Adeseori imi fac temele in clasa pentru ca in dupa-miaza precedenta am citit ore intregi happy
In vacanta termin un roman in max 7 zile; pentru moment, recordul meu este detinut de 750 de pagini citite in 2 zile happy Au fost 2 zile frumoase...

| happynaku a răspuns:

Nu am timp pe cât aș vrea să citescwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, imi place sa citesc carti, serii de carti, reviste de moda, carti de frumusete, da la romane chiar nu ma bag. Si ziaru nu ma pasioneaza.

| Alynutza_2085 a răspuns:

Sincer nu prea big grin laughing m-ai bine ma uit pe net sau la televizor tongue