| hashe86 a întrebat:

Chioscul de ziare sau standul cu reviste din hypermarket e un loc pe care il vizitati?!
Daca mai sus ati raspuns afirmativ sa trecem la intrebarea de baza:
Ce reviste/ziare cititi? un top 3 ar fi suficient.
Cat de des?!

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Da.
In special ziarele locale.
In fiecare zi.
Pe locul I publicatiile de bucatarie, apoi sanatate si cele cu carti sau CD la vanzare. Nu citesc sub nicio forma ziarele de scandal, este suficient televizorul.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cotidianul si/sau Adevarul. Sa zicem de 3-4 ori pe saptamana.

| inna a răspuns:

1.Cool Girl
2.Revista Joy
3.Revista Bravo

| Lorenyk a răspuns:

Da. citesc cool girl. altceva nu prea cumpar. mai cumpar integrame si sudoku, dar rar, de obicei cand plec la un drum lung ca sa nu ma plictisesc in masina

| steff a răspuns:

Hi!

Singurele ziare pe care le citesc sunt cele locale, iar in materie de reviste citesc numai Bravo.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am iGoogle si citesc presa online, nu ma intereseaza un ziar anume ci stirea in sine.
Reviste se cumpara la mine acasa: Joy, Glamour, Bolero si cele de "scandal" asta de amuzament happy si ca sa ai ce citi atunci cand iti petreci prea mult timp la toaleta. big grin
Revistele se cumpara 1 data/luna, ziare foarte rar.