| monicaaa17 a întrebat:

Va place sa mergeți la piscina?

8 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Ție?

| Sofer a răspuns:

La piscine nu. Doar la mare la apa sărată.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu, nu înțeleg activitatea asta și nici mersul la mare laughing.

| gemeni6226 a răspuns:

Anul trecut am fost de atunci nu.De fapt anul trecut am fost pentru prima oara dupa 20 de ani, mi-a placut foarte mult.Inainte nu-mi placea sa merg mi-era dubioasa calitatea apei dar acum am incredere in noul aquapark de la noi.

| siriusblack98 a răspuns:

Nu. Nici sa fiu platit nu as mai merge. Atat la piscina cat si la frizerie (pentru ca majoritatea nu dezinfecteaza ustensilele dupa fiecare client) poti sa te imbolnavesti de hepatita si altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă e permis da, coronavirusul nu se transmite prin apa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar nu am cu cine sad te oferi tu?