| Catalin_Anton_1996 a întrebat:

Va placut cum canta Michael Jackson?
Am observat de un timp căci oamenii l-au văzut viu prin America, China, Germania. Voi ce credeți?
Dau funda

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

A avut niste hituri mondiale... cui nu i au placut?

Si eu am vazut 20 Elvisi cand am fost in Vegas, asta nu inseamna ca traieste

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu mi-a plăcut niciodată!

| minrest a răspuns:

Cred ca a fost vazut cu Elvis, se duceau sa ii cante lui Hitler, in Columbia.

| Yasmin875 a răspuns:

Cică oamenii l-au văzut viu.laughingA venit si in Romania in anul 1992. Mie îmi placea foarte mult cum dansa, cum cânta el. Vreo 5 piese de ale lui îmi plac foarte mult.Cel mai mult îmi place piesa Dirty Diana.E preferata mea.Mor după ea.Pacat ca era pedofil.

| Teffan a răspuns:

Da,imi place Michael Jacskon.

In mod special, melodia Earth Song, e preferata mea.

Răspuns utilizator avertizat