| DoDo a întrebat:

Credeti ca michael jackson este viu?

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Da, el va ramane viu in inimile noastre!

13 răspunsuri:
| คиค a răspuns:

Trupeste bineinteles ca e mort, insa el ramane mereu viu in amintirile fanilor, iar muzica lui niciodata nu va muri.

| Arthur a răspuns:

Va trăi atâta timp cât vor exista oameni care să-i asculte muzica. În rest e doar legendă.

| Firefly a răspuns:

Da! E aici langa mine, aici, stam la o cafeawinking

| Flav a răspuns:

Lasati-l sa se odihneasca in pace!

| ΔH a răspuns:

Nu ma intereseaza.
Ce atata tam-tam pentru o prostie?
Si daca e viu, care-i faza? Cu ce te incalzeste pe tine?

| Razvan a răspuns:

Viu nu e.Si nici linistit nu e.Si nici nu va fi niciodata. E trist sa vezi ca nici pe lumea celalta n-are parte de odihnahappy

| loredana2012 a răspuns:

Din pacate, nu. A murit.

| DeniSa_9048 a răspuns:

Raspunsul lui andzm e genial.

Nu.nu mai este in viaţă.
Muzica lui insa da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa fie viu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi pasa. nu miau placut melodiile lui si nici dansul. e un excroc ca a avut o sosie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca sunt viu, a fost o inscenare moartea mea ca sa pot sa ma ascund in romania si sa-ti rasp tie la intrebare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! a murit! dar muzicaa nu moare niciodata:). si am citit urmatorularticol:http://stirileprotv.ro/......video.html

| Caaty a răspuns:

Nu stiu ce sa mai cred, dar sper ca da!