| petre059 a întrebat:

Va ramane Basescu la putere dupa data de 29?
exprimati in procentaj% cati romani vor vota DA, cel care are procentajul exact va primii funda.Doresc procentajul si daca veti vota (da sau nu)

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Ca orice pronostic, nu stiu cat va fi procentul, dar stiu ca as vrea un 85%.V-oi vota,, da,,.

4 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Din pacate n-ai sa dai de Mama Omida pe site...

| ZigZagMTFK a răspuns:

Depinde noi nu putem vedea in viitor. Dar totusi putem avea o parere. Eu totusi dupa data de 29 nu cred ca va ramane. Si cea cu procentaju e cam greu, dar foarte buna intrebare te felicit big grin. La cat de nervosi sunt protestantii cred ca va vota doar familia lui Basescu laughing chiar nu stiu cred ca 17% vor vota DA pentru basescu, Si eu nu am cum sa votez rolling on the floor. N-am 18 ani! Totusi daca puteam votam NU!

| IzabellaVanessa a răspuns:

Da' ce suntem noi? Asa cum spune si Zagost nu vei da de Mama Omida pe intrenet nimnei nu stie ce este in mintea tuturor romanilor...si mai ales ca tu vrei un procentaj exactlaughing) Du'te la vrajitoare nu la TPUwinking