| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-maaaaaaaaa... dau funda :X si vot...cum sa imi scot idu d la >facebook? cand dau la mine la informatii sa nu mai aparaaaa, va rog spunetiii

3 răspunsuri:
| guzanu92 a răspuns:

Intra pe profilul tau.
Sus in dreapta scrie "Editează profilul" sau "Edit profile", depinde in ce limba ai fb-ul. Apesi acolo si ti se deschide pagina de setare a contului. Instanga paginii este o lista cu mai multe optiuni: Alegi ultima optiune, "Date de contact" (Este un umoticon aloco cu un celular mic si un "+") Apesi acolo vei putea edita, sau ascunde ceea ce doresti (indreapta fiecarei optiune). ^^

| kkkk a răspuns:

Multumesc dar am dat acolo si dupa aia apare ''adauga/sterge email'' scris cu albastru si dau acolo dar nu mi se stergeeeeeee crying((

| guzanu92 a răspuns (pentru kkkk):

Cum sa nu... Aaa, vezi ca dupa ce apesi, iti cere parola de facebook. Dupa faci "Salveaza modificarile". Merge?