| sexlove a întrebat:

Va rog cine ma juta si pe mine cu o sceneta de hallowen mai scurta cu 2 personaje dau funda

1 răspuns:
| floripufi a răspuns:

Te imbraci in imparateasa si zici:Eu sunt imparateasa halloweenului.Nimeni nu va scapa fara un cap taiat. Apoi vine celalalt jucator imbracat in fantoma si zice big grinar eu voi scapa? Tu zici:Nu si scoti un cutit de plastic si il bagi in burta da nu asa deadevaratelea costumul sa fie cu o gaura mai micuta sa-i bagi cutitul.El/Ea nu o va durea si va spune:Nu ma doare mai incearca.Si fugeati pe acolo.El statea pe canapea ca obosise si iti cerea un pahar cu apa.Ii aduci si ii pui ceva in pahar.El o bea si moare. Apoi va ridicati.