| crιѕтyɴɴα a întrebat:

Hi! Am mai pus intrebarea...dar e alta treaba acum.
Buna! De Hallowen avem la scoala o mica petrecere bla bla bla... Facem un concurs " Elevii trazniti" si eu cu un baiat facem o sceneta, trebuie sa fie scurta si amuzanta..sau altceva ce putem face....eu voi fi diavolitza el dracula..Please? Fuundulitza!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dulkik27 a răspuns:

Sa fie ceva gen. ai un cosmar in care un inger te loveste laughing te trezesti si ii spui colegului care joaca pe dracula visul tau el rade de tine si e pune din nou a\sa doarma de data asta el viseaza ca il bate dumnezeu apoi tu razi de el si apoi aveti amandoi cosmaruri si va loviti intre voi. Nu e ceva oaw. dar ar fi o idee

| DanutTheBest a răspuns:

As avea o ideee:Sa vrea doar dracula sa ia pe cineva in iad iar tu nu esti de acord asa ca va certati.