| AleandraIleana98 a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma, am nevoie urgent de ajutor. A luat mama mea fratelui meu mai mic un DVD cu scooby doo si nu pot sa il vad.De fiecare data cand intru imi apar acolo mai multe cd-uri galbene si cand dau pe ele imi apare eror reading file.VA rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| SRB a răspuns:

Deschide DVD-ul cu Windows Media Player cred ca o sa functioneze asa.

| Claudiu_7907 a răspuns:

Daca ai VLC media player poti sal deschizi dai media apoi dai open disc si apoi bifezi casuta cu dvd si dai play.si apoi trebuie sa mearga