| EmmEmma a întrebat:

Va rog frumos cine stie o adresa ca sa pot sa imi traduc un text din franceza in romana? va rog e urgent cel mai bun dau funda si la ceilalti vot

12 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Trimite-mi textul pe mesaj privat si in 5' iti trimit traducerea

| EmmEmma explică (pentru a1doru):

Nu ma lasa sa ti-l trimit da-mi adresa ta de mess sau de facebook ca nu ma lasa sa trimit mesaje

| xlollypop a răspuns:

Pe google translatehappy

| xey a răspuns:

Pai scrii pe google: translate si dai din franceza in romana sau iti cumperi un dictionar frncezo roman sau romano francez

| Senoritha a răspuns:

Pune-l pe asta http://www.dictionar.us/francez-roman/ poti sa pui si accentele si e suuper buna.:X

| micutafloare a răspuns:

Un link vroiai sa zici cred.scrie pe google traducere text din franceza in romana.cred ca o sa gasesti, bafta. funda?

| calexm05 a răspuns:

Http://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT
Selectezi sa iti traduca din franceza in romana, sunt mai multe limbi