| Daria33 a întrebat:

Va rog imi dat si mie mai multe site cu statusuri sau chiar statusuri (dau funda) nu vreau status vulgare sau cu injuraturi despre tristete dragoste amuzament ...etc plzzhappy

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| dienuta1990 a răspuns:

Sunt momente in viata cand realizezi ca trebuie sa treci peste ce a fost si sa apreciezi ce ai acum, in prezent!
Pentru mine nu conteaza ce ai in portofel, ci cum gandesti si cum iubesti.
Si maine e o zi • Si maine voi zambi • Chiar daca mi`e greu • Voi zambi mereu.
Linistea este cea mai ieftina muzica.
Pentru fiecare 60 de sec. in care stai suparat, pierzi un minut din viata frumoasa pe care nimeni nu ti-o poate da inapoi… asa ca invata si tu sa fii fericit si sa zambesti!
Daca vezi pe cineva fara zambet……da-i unul de al tau…
Cea mai sigura cale spre bucurie este sa cauti sa faci o bucurie altuia…
Pentru mine iubirea este singurul motiv pentru care mi-as dori sa traiesc o mie de ani…
Iubeste caci numai iubind poti vedea frumusetile vietii astfel vei fi mai fericit si orice obstacol il vei trece mai usor…
Prietenia este un blând angajament al inimii.
Prietenia este una din mângâierile vieţii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://status4m3ss.blogspot.com/

Nu m-a lasat sa pun link-urile, si am facut un blog cu toate link-urile pe care vroiam sa le pun. :)