| cosmin118932 a întrebat:

Va rog imi spune cineva cum se poate pune poza aici pe TPU va rogg?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Intra la "Editare profil", incarca/selecteaza o imagine si salveaza! Poza ta va aparea peste cateva ore-zile, nu imediat.
Succes!

1 răspuns:
| CARMENCITA a răspuns:

Poza o pui de la "Editare profil"unde scrie cu portocaliu.Scrie "Selecteaza imagine profil". Daca poza e prea mare s-ar putea sa nu-ti apara cum trebuie.Eu am pus de pe mobil. Daca nu-ti apare poza bine pui alta.