| bogdan133 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. cateodata in viata de zi cu zi, cand mi se intampla ceva simt ca am mai trait odata aceea faza, nu se repeta mereu aceiasi faza mereu altele, si mereu simt ca le-am mai trait odata gen deja vu EXPLICATIMI MAI BN PLZZ FUNDA

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.se numeste deja-vu! si nu poate fii explicat!

| Queensway a răspuns:

Si eu am aceeasi problema si se numeste deja-vu

| Putzifer a răspuns:

Si eu am problema asta si mi-am dat seama ca nu se intampla de 2 ori doar odata
de ex
ma uitam la televizor si m-am uitat sus pe tavan si era o musca si parca stiam ca imaginea aia am mai vazut-o odata dar noah asta e trebuie sa te obisnuiesti
succes

| butterflyyy a răspuns:

Asa mi se intampla si mie da eu visez fazele acelea si apoi se intampla si ca tine simt ca am mai trait odata aceea faza. poate ca si tu visezi si cand se intampla simti ca leai trait. funda?

| sebynyo a răspuns:

Cel mai profitabil loc de munca care prinde la romani deoarece nu trebuie sa faci nimic special doar dai niste clicuri si vin bani foarte simplu.Tot ce trebuie sa faci este sa te inregistrezi pe http://www.pay-bux.com/?ref=popsebi dupa care sa dai click pe reclamele de la ADVERTISMENTS.Pentru fiecare click dat pe o reclama primesti automant 0.25$ si in plus fata de asta pentru fiecare membru care se inregistreaza pe adresa ta de fiecare data cand el va da click pe o reclama primeste o.25$ dar si tu primesti tot 0.25$ doar ca da el click cu cati mai multi membri cu atat mai multi bani.INREGISTRATIVA ACUM DOAR PE http://www.pay-bux.com/?ref=popsebi