| MrLove4ever a întrebat:

De ce se intampla cateodata sa ai sentimentul ca ai mai trait un moment anume?

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Inca nu a ajuns cineva la un raspuns concret pentru intrebarea asta. Google search=> deja vu.

| AtateaConditii a răspuns:

Deja vu si inseamna ca ai retrait acel moment. Se intampla pentru ca s-a mai intamplatlaughing si creierul tau isi reaminteste.

| MrLove4ever explică (pentru AtateaConditii):

Eu intotdeauna zic ca am visat acel lucru. Ati patit si voi asta?

| AtateaConditii a răspuns (pentru MrLove4ever):

Da, de cateva ori.

| IoanaSorina a răspuns:

E mai greu de explicat. Cu timpul lumea v-a putea prezice si viitorul happy De aia suntem noi asa. Nu-mi pasa ce zice altii, stiu ca asta e adevarul >big grin