| Ecaterina2016 a întrebat:

Vă rog un top 5 sau 10 al documentelor vizionate ce v-au marcat, impresionat în mod deosebit.
A văzut cineva "Boy Interrupted" 2009? Îl recomand, eu am plâns la vizionarea acestuia.
https://www.youtube.com/watch?v=EsF2FM6-RMs
Multumesc

3 răspunsuri:
| zaratu a răspuns:

Împărăteasa roșie. Viața și aventurile Anei Pauker
Houston, We Have a Problem!
Astea doua le-am vazut, ma fascineaza istoria, si geografia

| Ωmega a răspuns:

Am vazut multe documentare pe tot felul de teme de la istorie si astronomie pana la paleontologie si psihologie criminala.
Toate subiectele fascinante. Sunt devorator de documentare din care inveti foarte multe in general, despre prezent, trecut dar si viitor big grin

| Ecaterina2016 explică (pentru Ωmega):

Pai aștept sa le enumeri aici si pot fi mai mult de 10 happy