| Madaliinaaa a întrebat:

Va rogg am nevoie de rasp vostru va roog! Stie cumva cineva cum se numeste jocul ala care era mai de mult in reclama aia cu jeleuri? Ca l-am jucat acum mult timp, parca anul trecut si mi-a placut dar nu mai stiu cum se numeste.Va dau funiiitaa va roooglove struckSi era ceva cu un fel de ferma la care trebuia sa verific ceva.big grinFunda pentru rasp cel mai bun
:* ( daca mai exista.happy )

2 răspunsuri:
| Madaliinaaa explică:

Nu mha era un joc de la juicity si trebuie s bagi un cod dupa punga de jeleurihappyIn fine. Nu cred ca mai exista>big grin

| andree_6989 a răspuns:

Pai; stiu si eu? farm-frenzy?