| anonim_4396 a întrebat:

Va salut pe toti.Care este cel mai persistent gand pe care il aveti? Cel de zi cu zi, cel care va framanta cel mai mult.

Răspuns Câştigător
| ツDiana a răspuns:

Scoala.

| AlbaAura a răspuns (pentru ツDiana):

Draga Diana, oamenii nu doar se nasc.Se si formeaza.

7 răspunsuri:
| Luiza45 a răspuns:

Sunt mai multe. Ce voi face maine? M a enerveaza ca nu stiu totul. Mereu ma gandesc daca zua de maine va fi mai una decat ziua de azi.

| AlbaAura a răspuns (pentru Luiza45):

Traieste-ti intrebarile.O sa vezi ca-ti vin si raspunsurile.Si pe cat se poate, lasa nervii.Asteptam totusi un raspuns concret.

| Luiza45 a răspuns (pentru AlbaAura):

Intrebarea naste intrebare. De acea prefer uneori sa nu imi traiesc viata intrebandu-ma ce ar fi..raspuns concret s-ar putea sa nu gasesti...care e intrebarea ta?

| AlbaAura a răspuns (pentru Luiza45):

Te contrazici.Acum imi spui ca preferi uneori sa nu iti traiesti viata intrebandu-te ce ar fi iar la inceput ca te gandesti la ziua de maine si chiar te enerveaza ca nu stii totul.Intrebarea mea a fost destul de simpla.Multumesc oricum si noapte buna!

| Luiza45 a răspuns (pentru AlbaAura):

Faza e ca atunci cand pui intrebari pe TPU automat trebuie sa intelegi ca nu vei primi raspunsurile pe care le vei dori vei primi parerei.

| AlbaAura a răspuns (pentru Luiza45):

Bine Luiza.Asa e cum spui tu.Nu-mi mai trimite parerile tale.La modul la care le expui e o pirdere de timp sa le citesc.O zi buna!