| Nişka a întrebat:

Va simtiti uneori neputinciosi? Sau plini de energie astfel incat a'ti fi in stare sa faceti un lucru cat de greu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ma simt neputincioasa, nimic nu-mi poate ridica moralul.
Cand sunt plina de energie, profit de ea. Lucrurile importante si grele din oportunitatile mele le fac atunci cand sunt serioasa, sau la mijlocul celor 2 stari.

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

La mine sunt destul de incalcite trairile astea.Adolescenta imi da mari batai de caphee hee
Prefer sa imi pastrez o oarecare stare de normalitatehappy

| Barajag a răspuns:

Da, am momente cand nu am putere sa fac nimic, insa se intampla sa am o energie mai mereu, incat sa reusesc chiar si un lucru greubig grin