| 97vladu a întrebat:

Va veni sfarsitu lumii in 2012? cum?

6 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

In nici un caz sunt doar presupuneri sinistre daca nici in ziua de 11 11 2011 la ora 11 si 11 minute nu s-a intamplat nimic, atunci nici de acum incolo nu se va intampla! Nimeni nu poate da un asemenea raspuns! bafta!

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu va veni!

| 97vladu explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Va veni dar mai incolo. cam peste 1234567890 ani

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru 97vladu):

Adica? Deci dc ai mai bus intrebare?laughing

| Ziiziii a răspuns:

Nu mai credeti in toate prostiile,nu va veni, nimeni nu stie numai El, citeste BIBLIA si vei afla

| minius a răspuns:

Eu nu cred sunt doar presupuneri doar unul Dumnezeu stie cand va fi sfirsitu lumii nici ingerii lui nu stiu cind va fi doar el stie.