| DabiJaWL a întrebat:

Vad la unele persoane pe Facebook care posteaza ca s-au imprietenit cu persoana y. Treaba asta apare direct atunci cand accepti o cerere de prietenie de la cineva sau le posteaza ei?

3 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Este din setari poti sa i-ti ascunzi sa i-ti arate cu cine te imprietenesti

| DabiJaWL explică (pentru dannys):

Si unde intru in setari ca sa scot asta? Pentru ca de exemplu daca vreau sa se vada cum fac?

| dannys a răspuns (pentru DabiJaWL):

La jurnal de activitati de acolo schimbi setarile ce vad altii la tine