| laptic a întrebat:

Vampiri exista?

Răspuns Câştigător
| ĿФsт a răspuns:

se zice ca dac te musca o specie anume de liliac.iti da si tie adeneul.dar nu stiu daca mai exista specia aceia de liliac...stiitif.s-ar zice ca este de la liliac toata povesta.dar nimeni nu stie daca exista sau nu!, citisem ca ar fi doua speci de tipul asta, da nu-i mai tin mintestraight face oricum... sper ca te-am ajutat

7 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

În visele tale.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Nu se stie.

| Nordic a răspuns:

In nici un caz. Sunt doar legende.

| irina_5692 a răspuns:

Avand in vedere ca pe acesta lume exista atat de multe lucruri pe care noi nu le stim nu le banuim nici macar nu suntem constienti! Da exista foarte mari sanse ca vampiri sa fi existat si sa mai existe! Adica daca te gandesti aceste finte sunt sunt istoria lor dateaza de peste 4000 ani si in fiecare cultura ei sunt amintiti sub forme populare mai diferite dar este acelasi lucru! Omanei nu cred pana nu vad deci nu te poti astepta la un raspuns din partea mari majoritati ai oamenilor. Putine sunt persoanele care privesc acesta lume asa cum este si nu ca pe o iluzie... findca tot ceea ce exista si vedem este de fapt doar o fatada aceea ce este ascuns! a aceea ce uni incearca sa ascunda. anume ADEVARUL!

| AntoniaOrman a răspuns:

Nu exista!

| laptic explică:

Mai sti!

Întrebări similare