| Superior a întrebat:

Vi s-a intamplat ca in momentul unei situatii grave,serioase, importante sa incepeti sa radeti ca prostul?

8 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu.

| Mayhem666 a răspuns:

Cred ca mi s-a intamplat si mie o faza din asta.

| justanotheruser99 a răspuns:

Da. Am clacat dupa pierderea unei persoane apropiate, iar prima reactie a fost o criza de ras, dupa care realitatea m-a izbit si am avut o pasa depresiva.

| oglindasultanului a răspuns:

Da pentru ca amuzanta era reactia unora.

| deeeaqq a răspuns:

Mi s-a întâmplat. :'c

| reihiuke a răspuns:

Cand primesti o impresie pe care nu o poti procesa, elimini energia acumulata prin ras. te.ai intrebat de ce rade lumea la bancuri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mi-a pus ieri bff primul episod din Spn ca sa il vad si eu si era o faza in care casa ardea atat pe dinauntru cat si pe exterior si eu am inceput sa rad inexplicabil.

| BulibasaRoxana a răspuns:

Daaaa... De multe ori...