| samurai2010 a întrebat:

Vi s-a intamplat sa va faceti de ras?
Vi s-a intamplat vreodata sa va simtiti bine dupa ce ati ajutat pe cineva?

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Eu sunt o campioana a facutului de ras...laughingM-am facut de ras cand am pierdut un pariu si am cerut un absorbant in farmacie cu inca 2 barbati la coada dupa mine rolling on the floor
Normal ca ma simt bine dupa ce ajut, dar ma simt si mai bine cand sunt ajutatabig grin

2 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Da, oricine se face la un moment dat de rasblushing.
Si tot da, mereu ma simt bine dupa ce ajut pe cineva, e normal.Sunt multumita ca am jost de ajutor.

| xAkira a răspuns:

Da, m-am facut de ras dar i-am ignorat pe cei care radeau de mine chiar daca in sine-a mea ma simteam prost. Da, mereu ma simt bine dupa ce ajut pe cineva. O data o,, prietena" de-a mea a ras de mine ca am ajutat o doamna sa isi ridice geanta dupa ce o scapase, dar nu mi-a pasat si am ignorat-o.