| ღLiFeHaSMeAiNgღ a întrebat:

Vi se intampla sa vi se incruciseze ochii singuri cand sunteti obositi sau cand va uitati la foc?

6 răspunsuri:
| Elliana534 a răspuns:

Da dar rar cand stau 1 noapte treaz mi se intampla ca a doua zi ca ochiul drept sa devieze spre stanga

| GizazCraist a răspuns:

Da can stau pana noapte tarziu ca ma uit la TV

| IonutAxi a răspuns:

Da, cand sunt obosit sau stau noaptea tarziu pe la pc. happy

| Adixuuu a răspuns:

Mie nu, daca ti se intampla asta inseamna ca ai probleme cu ochii mushii oculari au slabit, dar asta se poate rezolva prin exerciti de intarire a muschiilor, viziteaza oftalmologul si el iti va explica mai bine

| BellaKiოNana a răspuns:

Parca nu big grin laughing

| SaveTheNature a răspuns:

Nu m-am uitat in oglinda saa vad daca se duc incrucis. dar cand sunt obosit simt ca se inchid sau ca ametesc putin.
Cum iti poti da seama daca se duc incrucis?laughing