| RAY a întrebat:

Ce configurație de desktop sau laptop aveți?

8 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

La un PC nu ai cum sa nu rezolvi, pana la urma schimbi tot, lasi doar carcasa big grin Trebuie sa iei niste bani pentru munca ta, dar nu poti spune clientului ca nu ai putut rezolva problema, iei o taxa de verificare / constatare a defectului eventual si pe urma le poti spune ca nu merita reparat, pretul ar fi prea mare.

| RAY explică (pentru Dismally):

Tu cu ce PC te lauzi?

| Dismally a răspuns (pentru RAY):

Nu prea e de laudat al meu, nu sunt cu jocurile deci nu am nevoie de o placa video foarte buna, un procesor performant ori mai stiu eu ce big grin E ok pentru navigat pe internet, filme/seriale si stocarte date.

| Standt a răspuns:

Daca nu ti-ai facut treaba, ce taxa sa percepi?
Asa ne-am duce toti dandu-ne specialisti si sa pacalim oamenii luandu-le banii.
Nu, nu e corect sa pui taxa pe ce nu faci.

| RAY explică (pentru Standt):

Sunt de acord cu tine

| RAY explică (pentru Standt):

Tu apelezi la servicii de genu? b

| Catennacio87 a răspuns:

Pai daca nu ai rezolvat ceva cum sa ceri taxa? Omul ala te plateste pentru un serviciu iar deplasarea nu se percepe ca serviciu laughing)

| RAY explică (pentru Catennacio87):

Tu apelezi la servicii de genu?