| RAY a întrebat:

Viata virutala este diferita de cea reala?

26 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Viata virtuala este si trebuie sa fie o componenta a vietii reale. Oricine incalca regula, suporta consecintele. Atat!

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Definitiv.

| DNSK a răspuns:

Vb de-a mea, deloc!

| inesa_4773 a răspuns:

In viata virtuala pare totul cum mult mai simplu de aceea majoritatea persoanelor se refugiaza pe diferite retele de socializate, insa in viata reala totul este mai complicat!

| Xtadelo a răspuns:

Da, in viata virtuala esti cine vrei tu sa fii, in realitate esti mai... realist. Cu siguranta ai cunoscut oameni care in fata pc-ului sunt cei mai tari iar in realitate sunt niste nimicuri.

| unknownn a răspuns (pentru Xtadelo):

Nu-i adevarat happy

| RAY explică (pentru Xtadelo):

Cam asa e, sincer nu vad ce castig ca imi pierd timpul pe net, majoritatea sunt niste ipocriti, majoritatea fetelor materialiste si cam atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt la fel si in "viata"virtuala cum sunt in cea reala, din pacate nu am gasit persoane la fel ca mine in acest spatiu virtual tampit toti sunt falsi in mare parte

| HighDefinition a răspuns:

Normal ca da.
In viata virtuala poti faca orice, esti liber, nu ai de munca cand colo-n viata reala ai de muncit nu poti faca orice si trebuie sa te supui regulilor.

"Nimeni nu este mai presus de lege"

| мızυκı a răspuns:

Normal că da.
În viața virtuală poți fi oricine, orice, oricând, putând renunța oricând la ea sau putându-ți schimba mereu indentitatea.
În viața reală niciodată nu se poate face asta.

| mady04 a răspuns:

Hei buna din nouhappy. Pai pentru mine nu este deloc, dar cum a mai zis cineva in viata virtuala poti sa fi oricine, sa chimbi orice oricand vrei, in cea reala este mai complicat, dar nu imposibil. Dar eu una sunt aceesi in ambele "vieti".

| RAY explică (pentru mady04):

Salut,cmf?

| mady04 a răspuns (pentru RAY):

Pai la fel de bine ca ieri, doar un pic fercita. nici eu nu stiu de ce dar..heyhappy. tu cf?happy

| RAY explică (pentru mady04):

La fel, cum te esti fericita, ai facut baie in mare?

| mady04 a răspuns (pentru RAY):

Parca eu eram glumeata:p. Inca un motiv pentru care astept varalaughing. Nu am facut nimic special. Poate pentru ca vorbesc cu tine:p zic si eu...

| RAY explică (pentru mady04):

Eu te fac fericita, ma simt fericit daca aud asta

| mady04 a răspuns (pentru RAY):

Ar trebui sa mai vorbim ca sa fim fericiti asa amn2:p

| RAY explică (pentru mady04):

Da sigur mady, asa ne implinim noi doi, ce ai facut azi?

| RAY explică (pentru mady04):

Ce genuri de muzica asculti?

| mady04 a răspuns (pentru RAY):

Eu asc in general muzica din topuri. Vai ce frumos ne implinim noi 2batting eyelashes... si tu?

| RAY explică (pentru mady04):

Si eu la fel, offfffffffffff distanta asta, hai in bratele mele sa zburam spre al noulaea cer, ce pasiuni ai?

| mady04 a răspuns (pentru RAY):

Chiar vrei sa vorbim aici astea? nu mai bine imi trimiti id intr-un msj?:d Si vorbim mai multehappy

| RAY explică (pentru mady04):

Stai linistita numi controleaza soarca mesajele, raymusic19 yahoo

| mady04 a răspuns (pentru RAY):

Te astepttongue

| RAY explică (pentru mady04):

Depinde si unde sa stiu daca ma grabesc

| Killer200 a răspuns:

Nu prea happy