| anonim_4396 a întrebat:

Viitorul - cum putem sa-l cunoastem?

Cum va fi viitorul vostru?

Pregatesc o tema pe subiectul dat si am nevoie de parerea ta terog! Va fi un sondaj care cu siguranta il vei vedea si auzi si tu!

Si numaidecit in citeva saptamini va fi si un argument pe o baza solida printre care si parea ta sper!

1 răspuns:
| Genessis a răspuns:

Il putem cunoaste asteptand, si din dorintele noastre.Pe baza a ce ne dorim, viitorul se construieste, pentru ca oamenii sunt ambitiosi si sunt mereu gata sa obtina ce vor.Trecutul se duce ireversibil, viitorul e numai in imaginatia noastra, traim numai in prezent.