| viatadecacatt a întrebat:

Vineri cand veneam de la scoala si eram aproape de casa m-am oprit cu o fata de vorba la colt.Si era un baiat mentionez:frumos:X:X cu masina si s-a uitat la mine a zambit. Si sambata "ca prin coincidenta" m-am intalnit cu el in disco.Si m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna, si daca as vrea sa vin la el acasa in seara asta sa mergem prin oras apoi sa dorm la el.[are 18 anion the phone
Cum credeti ca ar fi mai bine sa ma duc sau sa imi vad de treaba mea?

12 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa dormi la el...

| viatadecacatt explică:

A si eu pusesem alt semn nu ala cu sticla dar ma rog nu-l luati in seamalaughing

| viatadecacatt explică:

De el catalinlaughing
Ca eu mai am ceva pana dau de carnetsad

| viatadecacatt explică:

Vis Am vorbit cu ei cica ma lasa dar "sa am grija etc etc"...
Numai merge aia cu ma duc la o prietena sa mi fac temelerolling on the floor)

| JustMeFlory a răspuns:

Nu te duce la el acasa ca va iesi cu scantei!laughing
Mai bine ii spui ca nu te poti duce la el acasa din cauza parintilor tai si ca daca doreste sa va vedeti si in alta parte.De ce neaparat acasa la el? Propune-i sa iesiti undeva sa mancati, sa va plimbati sa ajungeti sa va cunoasteti mai bine si dupa daca vezi ca merita te poti duce la el acasa.
Daca stii ca poti pune piciorul in prag, si nu sa ramana NU, te poti duce la el, dar nu sa dormi acolo...Totusi nu poti stii ce fel de persoana este.
Tu faci cum vrei, dar e clar ca vrea si el ceva distractiehappy

| r8driver a răspuns:

Ce-ti place mai tare...de el sau de masina?

| r8driver a răspuns:

Du-te ce mai stai poate te ajuta sa-ti ei si carnetul!

| r8driver a răspuns:

Normal, tu nu ai citit intrebarea...are si masina!

| b3bita a răspuns:

Eu iti spun ca doar daca vrei sa ai parte de alt gen de distractie sa mergi la el .altfel nu. dar fa ce vrei tongue

| alessyca a răspuns:

Te-ai dus pana la urmalaughing?

| LCD a răspuns:

Da...eu am cerut definitia ''fetei usoare''
si sa stii ce e sec... l-ai vazut atunci.na.de 2 ori.si iti cere sa mergi acasa la el? poftim? raised eyebrows
lasa sa mai treaca timp... daca e interesat de tine.nu de... noaptea in care vei dormi la el...sigur va astepta.si te va mai cauta... dar nu cu astfel de interese

ai grija xoxo :*

| LCD a răspuns:

A si o intrebare thinking
te-ar lasa parintii sa dormi la el?
sau.da...ai veni cu o minicuna.nu?
tu de fapt...dormi la o prietenachatterbox