| Florentina9210 a întrebat:

Vocea voastra coincide varstei pe care o aveti?

de exemplu la mine, vocea este mai subtire, multi spun ca se datoreaza faptului ca nu fumez, probabil ca asa o fi. Insa, acum doua zile, am plasat o comanda pe net, la scurt timp am fost contactata de catre un reprezentant al site-ului. Dupa ce am discutat datele de livrare, m-a intrebat gen "ai peste 18 ani"?

33 răspunsuri:
| Florentina9210 explică (pentru ȘefuLaValută):

Eu am doar 1.60...

| ȘefuLaValută a răspuns (pentru Florentina9210):

Sunt detule, în special sud-americance sau asiatice sub înălțimea asta.La coreeni, pentru bărbați înălțimea minimă de înrolare e ceva de felul 1, 48 deci îți dai seama.

| Florentina9210 explică (pentru ȘefuLaValută):

Sa inteleg ca sunt bine asa cum sunt?